رد کردن لینک ها

پیام ریاست سازمان

مرتضی صفدری زاده

سپاس خداوندی را سزاست که توفیق خدمت در خطه ای از سرزمین ایران اسلامی را نصیبمان گرداند که تاریخ گوهر بار آن موید کارنامه درخشان در تمامی ابعاد فرهنگی  ، اقتصادی ، سیاسی ، استراتژیکی  و … از قبیل (وجود کنسولگری های انگلیس و روسیه پیش از جنگ جهانی دوم در بیرجند ، سومین شهر ایران دارای مرکز آموزش به سبک نوین،اولین شهر دارای سیستم آبرسانی از طریق لوله کشی و سومین شهر فرودگاهی ایران ) می باشد.

استان خراسان جنوبی به دلیل دارا بودن امن ترین مرز مشترک با کشور افغانستان و قرار گرفتن در مسیر طلایی کریدور ترانزیتی شرق کشور و یکی از اصلی ترین معبرهای خروج کالا از ایران به افغانستان و کشورهای حوزه cis ، همواره مرکز توجه و تمرکز فعالان اقتصادی قرار گرفته است.

به همین منظور؛ از یک سو بیان مطالب فوق و از سویی دیگر رقابتی شدن عرصه تجارت جهانی که حذف بروکراسی های اداری و قوانین دست و پا گیر فضای کسب و کار را می طلبد، دال بر توجیه وجود ماهیتی منطقه ویژه اقتصادی که اصل و بنای آن تسهیل این مهم برای سرمایه گذاران می باشد را تصدیق می نماید.

همانطور که مستحضرید، همواره رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و ریاست محترم دولت تدبیر و امید

 تأکید بر رونق اقتصادی و تولید اشتغال داشته و از کلیه مدیران و مسئولان اجرایی و دستگاههای ذیربط خواسته اند مجدانه در خصوص تحقق این اهداف تلاش نمایند. در همین راستا؛ سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی نسبت به این موضوع و قرار دادن آن در سرلوحه کاری و درج در سیاست های کلان و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت خود پیشگام بوده است.

همگان تأیید می نمایند؛ قابلیت ها و پتانسیل های مستعد بسیار زیادی برای شکوفا شدن توانمندی های این استان وجود دارد که شاید تاکنون بستر مناسبی برای آن فراهم نبوده، اما در حال حاضر به لطف خداوند متعال، توان مدیریت بخش خصوصی کارآمد و تلاش بی وقفه در منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی شرایط لازم متناسب با درخواست فعالان اقتصادی محیا گردیده، که در کنار حمایت های مسئولان دلسوز استانی تمام دغدغه های موجود در خِرد سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان را مرتفع نموده است.

شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با مدیریت گروه صنعتی بزرگ تاپسر که با سابقه موفقیت ۲۰ ساله در زمینه تولید، صنعت و تجارت در عرصه ملی و بین المللی؛ تولیت اولین و تنها ترین منطقه ویژه اقتصادی صد در صد خصوصی کشور را  با اندوخته تجربی و تخصصی و با نگاهی متناسب با تغییرات روز دنیا و به پشتوانه تجربه، نیروهای متخصص، دانش تجاری، زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم، اعتبار و شهرت بین المللی خود افق های جدیدی از کسب و کار را در عرصه داخلی و تجارت جهانی ترسیم نموده است.

تلاش جهت ارتقای سطح خدمات و سرعت عملیات و در نتیجه ایجاد فضای رقابت در عرصه اقتصاد ملی و منطقه ای، ایجاد اشتغال مولد، افزایش صادرات غیرنفتی، افزایش درآمدهای عمومی و ایجاد رفاه نسبی و توسعه ترانزیت در کریدور شرق از سیاست های اصلی این مجموعه می باشد. این سازمان ضمن قدردانی از تمام ‌همفکران و همراهان که در این مسیر همراه و همیار بوده اند، امیدوار است تا همچنان از همفکری و همزبانی همه صاحب نظران و متخصصین امر در عرصه شکوفایی اقتصادی بهره مند باشد

بدون شک موفقیت، حاصل توکل بر خدا، کار تیمی، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست می باشد و بر این اساس ما برای رسیدن به قله های موفقیت و رضایتمندی سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی تمام تلاش خود را به کار می بندیم.

ما را دنبال کنید

اینستاگرام

تلگرام