رد کردن لینک ها

یادواره مسافران بهشت +تصاویر

یادواره مسافران بهشت«اجتماع بزرگ کارگری استان»گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت در بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی ،یادواره مسافران بهشت همراه با اجتماع بزرگ جامعه کارگری استان گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت در بیرجند برگزار شد.

استاندار خراسان جنوبی در این مراسم جواد قناعت در یادواره مسافران بهشت( اجتماع بزرگ کارگری استان) گرامیداشت شهدای خدمت با اشاره به اینکه مردم خراسان جنوبی در انتخابات ۱۱ اسفندماه از لحاظ درصد مشارکت رتبه دوم کشوری کسب کرد، اظهار کرد: به امید خدا در انتخابات هشتم تیرماه هم باید فردی را انتخابات کنیم که الگوی مدیریتی رئیس جمهور شهید ما را ادامه دهد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی راه آهن خراسان جنوبی به دست رئیس جمهور در شهریورماه سال قبل با اعتبار اولیه ۱۸۰ هزار میلیارد ریال، گفت: انتقال آب از دریای عمان به همت دولت سیزدهم با ۵۰ همت در حال انجام است.

قناعت ادامه داد: انتقال گاز از دشتک زابل به نهبندان در دست اجراست که فاز اول آن با اعتبار ۸۰ هزار میلیارد ریال در تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اظهار کرد: در دولت سیزدهم هفت هزار واحد تولیدی در سطح کشور احیای شده که ۴۷۰ واحد آن در خراسان جنوبی احیاء شده است. شهید جمهور سه الگوی مدیریتی را در کشور نهادینه کرد.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه شهید جمهور سه الگوی مدیریتی از جمله مدیریت جهادی برگرفته از شهید سلیمانی، الگوی مردمی بودن برگرفته از شهید رجائی و سعه صدر برگرفته از شهید بهشتی را در سطح کشور نهادینه کرد. اظهارکرد: آیت االله رئیسی در مدت ۳۲ ماهه خدمت خود یک الگو خدمتی مردمی و کارآمد را در سطح کشور نهادینه کرد. استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه یادواره‌ها و گرامیداشت‌هایی که برگزار می‌شود با این هدف این است که یک کارو الگو جدیدی مبتنی برآموزه‌های دینی، آرمان‌های انقلاب، کار و تلاش و خدمت صادقانه به مردم در دولت سیزدهم در سطح کشور نهادینه شود.ادامه داد:در هر هشت ساله یک نگرش خاص مدیریتی بر کشو حاکم می‌شود،اما نگرش رئیس جمهور شهید ما مدیریت جهادی و ولایت محور بود که این الگو نه تنها هشت ساله نیست بلکه ۱۱ ساله است و سه سال آن گذشته است و هشت سال آن باقی مانده چرا که هشتم تیر انتخابات ریاست جمهوری را داریم.

قناعت افزود: ما به این کاری ندایم که چه کسی می‌خواهد رای بیاورد اما ما کار به روش، منش و سبک مدیریتی داریم، مدل خدمت جهادی آیت الله رئیسی ونوع کارآمدی که در کشور ایجاد شده‌است، این مدل عقلا و منطقا با توجه به فضای معنوی حاکم بر جامعه در هشتم تیرماه تکرار خواهد شد.

وی گفت: حضور میلیونی مردم در بدرقه شهدای خدمت نشان داد که سرمایه اجتماعی و ملی نظام پابرجاست، با رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری هر تهدید و مصیب در کشور تبدیل به فرصت می‌شود، اجتماعات مردمی در تشییع شهدای خدمت نشان داد که ملت ایران یک ملت زنده، پویا و باانگیزه است.

قناعت افزود: همچنین این اجتماعات نشان دادند که این ملت یک وابستگی آرمانی و عاطفی با نظام دارد، مردم هر زمان ببینند که مسئولی در سطوح ملی همراهی با آرمان‌های نظام دارد، پای کار می‌آیند.

وی با اشاره به اینکه از مجموع جمعیت ۸۰۰ هزار نفری خراسان جنوبی حدود ۵۵۰ هزار نفر در تشییع شهدای خدمت یعنی تمام مردم جمعیت استان شرکت کردند، گفت: این اجتماع هزاران نفری نشان داد که مردم قدرت تحلیل، بصریت بالا و نگاه اعتقادی و انقلابی بالا دارند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه آیت الله رئیسی در سطح کشور سه الگو را در مدیریت کشور نصب العین خود قرار داد، گفت: روحیه جهادی یکی از الگوهای مدیریتی شهید جمهور بود که برگرفته از روحیه جهادی شهید سلیمانی بود، ایشان از فرصت‌های ایجاد شده در فضای بین الملل به بهترین نحو برای نظام و کشور استفاده کرد و عضویت در شانگهای و بریکس یکی از این دستاوردها بود.

قناعت افزود: دولت سیزدهم در دوران خدمتی خود هیچ پول بدون پشتوانه‌ای را چاپ نکرد و در این دولت و در عملیات وعده صادق علیرغم کمک هفت و هشت کشور جهان مستقیم به اسرائیل موشک زدیم.

وی با اشاره به اینکه شهید جمهور در مدیریت کشور سعه صدر شهید بهشتی را داشت، بیان کرد: افرای ایشان را مورد اماج توهین‌های مختلف قرار می‌دادند اما ایشان با سعه صدر خود پاسخ نمی‌دادند، همچنین در مرزبندی با دشمنان نظام و منافع ملی قاطع بود.

قناعت مردمی بودن را از دیگر الگوهای شهید رئیسی برگرفته از شهید رجائی دانست و گفت: ایشان برای مردم کرامت و عزت قائل بود و پیشرفت کشور را تنها با تکیه بر توان داخلی محقق کرد.

به گفتگو بپیوندید

ما را دنبال کنید

اینستاگرام

تلگرام