رد کردن لینک ها

اصول ایمنی خط قرمز/بدون رعایت اصول ایمنی هیچ گونه عملیاتی در واحدها انجام نشود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با بیان اینکه رعایت اصول ایمنی خط قرمز و اولویت کاری در منطقه ویژه اقتصادی است گفت: بدون رعایت اصول ایمنی هیچگونه اقدام و عملیاتی در واحدها صورت نگیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی مهندس حسین زارعی در جلسه با سرمایه گذاران  در مرز ماهیرود  اظهارداشت:در حوزه ایمنی و بهداشت، وهمچنین محیط زیست باتوجه خطرات بالقوه وحوادث، جدیت وتوجه ویژه ای نیاز است که در این راستا هیچ گونه اعمال وچشم پوشی در عدم رعایت مباحث ایمنی وحفاظت فنی قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه اصول ایمنی و رعایت آنها خط قرمز و اولویت کار در سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی است افزود:چرا که سرمایه انسانی و منابع مالی اهمیت زیادی دارد و باید همه سرمایه گذاران و کارآفرینان  دراین حوزه توجه ویژه ای داشته باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با بیان اینکه بدون رعایت اصول ایمنی هیچگونه اقدام و عملیاتی در واحدها صورت نگیرد افزود:بازرسان حوزه «HSe» منطقه  به عنوان ناظر و مشاور روزانه از سایت های مستقر در سایت مرزی وسایت مرکزی بازدید داشته باشند و نواقص موجود را در جهت رفع به سرمایه گذاران اعلام کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شود.

زارعی ادامه داد:پایگاه آتش نشانی منطقه ویژه اقتصادی در حال اقدام و پیگیری است تا در اسرع وقت پایگاه  تجهیز وراه اندازی شود.

وی بیان داشت: حساسیتهای مرز و شرایط جوی سخت در منطقه مرزی ماهیرود مد نظر همه باشد و جلسات ایمنی و بهداشت و محیط زیست در سطح سایت مرزی هر دوماه یک بار برگزار و مباحث مرتبط با کارآفرینان و منطقه بررسی و مرتفع گردد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت:منطقه ویژه اقتصادی در حوزه زیر ساخت و تامین برق آب گاز اقدامات خوبی انجام داده است و پیگیر مشکلات سرمایه گذاران هستیم تا شاهد بروز حوادث چه انسانی چه مالی نباشیم.

به گفتگو بپیوندید

ما را دنبال کنید

اینستاگرام

تلگرام